| Iora123 a întrebat:

Ce insmena atuncea când un băiat se uita la tine și începe sa zâmbească și când îți întorci capul el se face că nu te vede parcă obraji lui erau mai rozali și vorbește cu prieteni săi fara a se mai uita la tine
Și după ce crede că eu nu mă uit la el iar incepe sa se uite își intoce capul

4 răspunsuri:
| anonim70045 a răspuns:

Eu cred ca ori are febra ori exista minuscula posibilitate sa te placa dar sa nu fii convinsa ca te place?

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Buna Lora! Acest lucru inseamna ca acel baiat te place! Sari pe el! Da grija unde ti asezi ghiozdanul!

| simplaexsistenta a răspuns:

Credeam ca am lămurit povestea?

| sammie a răspuns:

Te place.