| Kisie a întrebat:

ce intamplari haioase vi sau intamplat in viata funda pentru cea mai haioasa

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Pai acum 2 sambete a pus tata ligheanul cu apa pe mine ca nu am vrut sa ma scol din pat.
Odata la ora de mate profa ne-a intrebat ce da vaca nuii au zis lapte, carne si eu note am luat 2 dar a meriatatlaughing
Si de revelion varul meu s-a imbatat si i-am prins de picior cu banda vreo 10 petarde cu 10 focuri sarea ca maimuta de pe net stiu fazalaughing