| Tuca a întrebat:

Ce intelegeti prin atitudine sexy? a fi sexy? cum ar trebui sa fie o fata sexy? sa ii faca pe baieit sa se uita dupa ea chiar si atunci cand e imbracata decent

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Off. Imbracate sa sari in ochii la lume
Cel putin eu asta fac laughing(uneori)
Alteori e booring sa vezi ca toata lumea e cu ochii pe tine
Acum de curand cand mi-am prins parul
Nu mai pot sa ies din scara blocului ca toti vecini cu ochii pe mine
"Ete l-ai vazut? are parul lung. Maica... pe vremea mea nu era asa... "
Si toate rahaturile comerciale gen puya
Ce putem sa facem? asta e viata
Imbracate sa sari in ochii
Eu ma imbrac numai la costum de blugi. am si 2 cerceihappy
Sar lejer in ochii la lumelaughing mai ales cand imi prind parul happy

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu cred ca exista o atitudine sexy, ci pur si simplu persoane care te plac mai mult iar altele care te pot place fff putin sau chiar deloc! pentru ca atunci cand unui baiat ii place de tine cred ca absolut totul i se pare sexy.depinde cred ca ff mult de felul in care esti u, ma refer la cat de sociabila esti si cum te relationezi cu oamenii. funda?

| carabinierr a răspuns:

Daca te-ai nascut sora cu foaia de rigips poti sa te imbraci tu si dezbracata ca tot nu esti sexy laughing)

| porto89 a răspuns:

Buna intrebare pentru mine o fata imbracat decent e sexy atunci cand are o privire inocenta si e frumoasa.ar mai fi felul cum vorbeste cum merge si mai sunt cateva dar e prea dimineata bafta

| miki_3263 a răspuns:

O fata poate fi sexy si foarte imbracata.trebuie dar atitudineai ei sexy.degeaba poati fi imbracata bestial. daca ai. tendinte de zdreanta...pentru mine ca fata. sexy inseamna:o fusta nu foarte luna.sau niste blugi muati frumosi.si o bluzita.(fara paiete)cu gust.si niste tocuri.happynu foarte mari.si vei iesi in evidenta fara sa ti se vada fundul sau sani...vei fi si foarte sexylove struck