| Anileda a întrebat:

Ce intelegeti voi prin cuvintele "pitipoanca" si "cocalar"

9 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Deny, draga, daca nu stii sa raspunzi, macar tacihappy Nu e necesar sa raspunzi tu mai ales intr-un mod atat de stupid.Numai bine.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Pitipoanca este fata care arata bine dar pierde orice sansa de a-si exprima intelectul in momentul in care deschide gura rolling on the floor
cocalaruleste baiatul care se crede smecher si crede ca si ceilalti cred la fel

| Anileda explică:

D3ny si poate tu esti sarita dupa fix, si pun ce intrebare vor muschii mei.

Răspuns utilizator avertizat
| BitchImfabulous a răspuns:

Pitipoaca=curva cu aere de vedeta
cocalar=delicvent de bani gata.

| Georgix a răspuns:

pițipoancă=tânără ușuratică
cocalar=șmecheraș de cartier

| d3ny_2962 a răspuns:

Ca uh esti sarita de pe fix cred ca ai baut prea mult ke intrebare'i aia?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocalar - un smecheras de cartier care umbla cu ochelarii de soare dupa el.

pitipoanca - Genu de fata imbracata ca pentru centura sau una care e plina de accesorii de parca ar fi cumparat un magazin.

| box a răspuns:

Cocalar sunt oameni fara pic de cultura generala in afara de manele bani femei nu vad altcevahappy