| Verlan_Irina_1990 a întrebat:

Ce intrebari ai adresa unor DJ de muzica electronica, house?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă ceea ce fac le place sau e pur și simplu că nu au găsit nimic mai bun de făcut. Și poate și dacă s-au plictisit vreodată de a fii DJ.

| deeeaqq a răspuns:

'' Vreţi să veniţi la mine la Nightclub în Torino? De mult timp căutam nişte DJ. Faceţi şi voi nişte bănuţi. '' big hug.

| Gonrax a răspuns:

Cât timp durează să-și facă melodiile.

| Verlan_Irina_1990 explică:

Gemini Brothers sunt niste artisti DJ, romani care calatoresc in toata lumea pentru petreceri nebune si distractive. Urmeaza sa le iau un interviu si sunt curioasa ce ati vrea sa stiti despre acesti DJ happy