| DTG a întrebat:

Ce intrebari i-as putea pune prietenului meu pe diferite teme

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Pe internet e si mai usor. Va mai trimiteti cate o melodie, cate un banc, cate un articol si il discutati. Eu zic ca subiectele vin de la sine.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai cum ne intrebi pe noi asta? Doar nu te duci cu fituica in buzunar. Ce e asta tema sa te duci cu ea facuta? Vorbeste orice iti vine in cap, ce te intereseaza despre el. Nu vrei sa stii nimic despre el? Vorbeste-i despre tine, despre hobby-urile tale si multe altele. Comunicand iti cunosti partenerul, ce mod de gandire are, si asa te cunoaste si el pe tine.

| DTG explică (pentru IsabelaIssa):

Deja cunosc aproape tot despre el

| DTG explică (pentru IsabelaIssa):

Pe ce tema as putea discuta cu el pe internet

| IsabelaIssa a răspuns (pentru DTG):

Nu conteaza, vorbiti despre voi doi, despre planuri de viitor, despre ce ai vazut la tv, trebuie sa fi vazut ceva interesant. Orice discutie. Si daca nu ai tu subiectele la tine poate le are el. Doar nu o sa stati sa va uitati unul la altul. Eu discut foarte usor despre orice subiect. Povesteste-i intamplari din viata, amuzante sau nu, despre prietenii tai. Spune-i bancuri. Orice.

| DTG explică (pentru IsabelaIssa):

Mersi de sfat

| IsabelaIssa a răspuns (pentru DTG):

Cu placere happy

| IsabelaIssa a răspuns (pentru DTG):

Pe internet e si mai usor. Va mai trimiteti cate o melodie, cate un banc, cate un articol si il discutati. Eu zic ca subiectele vin de la sine.