| mihaituneup a întrebat:

Ce isi doreste o fata de la un baiat? Dau Funda+Vot... Vreau raspunsuri numai de la fete happy

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Pai in primul rand sa ma iubeasca,sa nu ma minta,sa ma suporte chiar si atunci cand il enervez,sa ne intelegem fara cearta., sa ma ajute la chestii de care am nevoie, sa nu fie serios...sa fie glumetzhappybig grin, sa arate cat de cat bine...si sa nu fie tocilar.(sa stea toata ziua cu ochii in carte.)happy si ar fi perfecthappy fundita?:*

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Intelegere, dragoste, ajutor, sensibilitate, incredere, sinceritate si fidelitate.