| angelika_8723 a întrebat:

Ce isi doreste tineretul de la veata?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

De la "veață" îmi doresc să știu să scriu corect, și uite...nu reușesc mereu. Lasă, că mai e timp, mă va învăța "veața".

| Mihaela_3187 a răspuns:

Eu insa vreau sa am un viitor asigurat: Adica sa am deja in plan totul pentru universitate, masterat, sa trec de ele, sa lucrez si sa castig bani pentru a intretine o familie, si la 30 de ani o sa incep o relatie si peste vreo 5 ani, sa intemeiez o familie {nu in Romania} in Moldova [orasul meu natal big grin ]. Succese!

| sunshine_4741 a răspuns:

Eu una imi doresc sa ma realizez pe plan profesional