| FunkySmile a întrebat:

Ce iti amintesti din ce nebunii ai facut de Craciun si Anul Nou! Bye

2 răspunsuri:
| F. a răspuns:

EHeee.de Anul Nou a fost petrecere mare:X.ne am strans vreo 15 nebuni smug si ne am mai si ametit putin mai mult.
Ne am jucat urmatoarea carte.smug am dansat pe manele.laughing am facut schimb de haine.big grin am imbracat un baiat in rochitalaughing am coborat si la artificii. da am lasat un dezastru in apartamentu ala I don't want to see la 7 dimineata incepea curatenia laughing

Oricum a fost super happy

| alexa18 a răspuns:

Imi amintesc de Craciun, eram mica. Printii mei mi-au dat artificiile si eu speriata, am fugit cu ele prin toata casa si apoi le-am aruncat jos ( pe covor) laughing. Parintii mei au adus apa ca mai era putin si luau covoarele foc. laughing.
Atat imi amintesc acum.

Un an nou fericit!