| ApofissPapaya a întrebat:

Ce iti doresti de Craciun?
Ce doresti sa primesti de la Mos Craciun?
Ceva ideii?
Merci!winking
Founda!

Răspuns Câştigător
| Scriiitoare a răspuns:

Ceva frumos si nu prea mare... ceva deosebit. mai mult mi-as dori un craciun perfect, alaturi de persoanele dragi si iubite... familia meakisscred ca ar fi o vacanta perfecta si cel mai bun cadou, pentru ca nu am mai petrecut timpul impreuna. sigur ca mi-as dori si un mic cadou, ca de exemplu un latic de argint sau o pereche de cercei, dar astea nu sunt asa de importante, caci simplul fapt ca primesti un cadou te bucura.iti doresc sa primesti si tu tot ce iti doresti si sa te bucuri de fiecare clipa alaturi de persoanele iubite.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc de craciun o vaca cu laptic pentru copilul meu

| OnUtZzZaAa a răspuns:

Imi doresc sa fiu din nou ica si il asteptam pe mosul off ce dor mie de trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori cel mai mult ca toti cei apropiati sa imi fie alaturi, apoi ramane la aprecierea mosului...pentru ca eu am fost cuminte!