| ionut7107 a întrebat:

Ce iti place cel mai mult la o persoana de sex opus?

3 răspunsuri:
| Mufiiinel a răspuns:

Fetele, la baieti, cauta:
1. aspect: majoritatea vor blonzi cu ochii albastri dar sunt si exceptii.
2. bruneti cu ochii negri.
3. caracter: sa nu faca misto de ele, sa fie romantici. sa fie pupaciosi.
4. sa le inteleaga. sa iasa impreuna des.
5. sa nu le paraseasca :*. sper ca ti-am fost de folos. fundiţă?puppy dog eyes

| lammaroby a răspuns:

Din perspectiva mea lucrul care atrage cel mai mult este faptul ca oricat ai incerca nu poti intelege o femeie si noi barbatii fiind foarte orgoliosi suntem atrasi de descoperirea "enigmei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii, buzele, cum se imbraca, cum ii sta parul...depinde din ce punct de vedere ...gandeste-te la o persoana si vezi si tu ce are ea si ce iti place. funda?