| Renata10 a întrebat:

Ce job as putea sa imi iau astfel incat dimineata sa pot sa merg la scoala si dupa ora 2 sa merg la munca? Ma gandeam ca as putea sa impart fluturase din acelea publicitare pe strada dar nu stiu la cine sa apelez. Putin ajutor, va rog? Chiar am nevoie de un job! Dau fundita :X

1 răspuns:
| Laura501 a răspuns:

Asta depinde si de varsta ta...Am inteles ca trebuie sa ai 18 ani pentru a impartii fluturase, dar daca a peste 18 ani este ok, deoarece am citit ca nu iti trebuie un anumit orar pentru asa ceva