| vandam123 a întrebat:

Ce jocuri mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Smite daca vrei sa spargi pc-ul, forsaken world daca vrei sa te plictisesti, M.A.T si hearthstone daca vrei sa te distrezi.

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Mad Father,Mermaid Swamp,Misao,Paranormal Syndrome,The Sandman,Witch's House,Ib,Akemi tan, Alice Mare, Forest of Drizzling Rain.
Chiar daca la prima vedere s-ar putea sa ti se para nasoale(sunt facute cu rpg maker), sa stii ca povestea e buna.Ah, si le descarci gratis.Si sunt horror.Boo.

| Capi a răspuns:

Nu stiu ce iti place daca preferi actiune Metin2 Cs sa-mp, sau poate pes, fifa,