| Ksuparata a întrebat:

Ce jocuri tari stiti pe fb? i de baieti si de fete.Cl mai bun raspuns primeste fundita si puncte iar restul doar puncte

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| irinutz a răspuns:

Pai nu stiu eu am inceput cam toate jocurile care sunt pe facebook dar dor cateva imi plac fr mult cum ar fi it girl barn buddy happy aquarium the mood whether report

| AnNa97 a răspuns:

SAll,cele mai jucate pe fb sunt cityville,farmville,it girl,paradise life,happyaquarium,fishville, zoo paradise, etc. Sper sa-ti placatongue

| Valentin_Pamblica_1997 a răspuns:

Dragon city, farmville2.