| Awwwww a întrebat:

Ce leacuri,, babesti" cunoasteti ( diverse ) si care functioneaza?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai mai toate bolile au cate un leac babesc.zi o boala sa vedem ce leac gasimhee hee
O seara bunahappy

| ombladon156 a răspuns:

De deochi de exemplu stiam ca daca te doare capul si dai foc la un bat de chibrit si apoi il pui intr-o cana cu apa si daca e la fund esti deocheat si daca nu nu esti si daca esti trebuie sa iti zica un adult Tatal nostruwinking

| corolav a răspuns:

Pînă acum pot să constat că tu eşti bolnavă de prostie.

| Mangustă a răspuns:

Cautam sa-mi amintesc cateva si am dat de asta :)) http://leacuribabesti.org/
Oricum, eu le stiam pe alea cu otetul pentru febra. Sunca cu zahar in caz de durere de gat sau cartofii pe piept pentru tuse.

| Korman a răspuns:

Salvia contra sangerarilo gingivale:
ciorba de potroace pentru mahmureala laughing