| claudiupreda2000 a întrebat:

Ce li se pare in general fetelor enervant la baieti?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aroganta si infidelitatea.

| Mussette a răspuns:

Sa se uite insestent la altele, sa se bage in seama cu altele, mai ales batand apropo si sa aiba tendinta de a fi posesivi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că le pute gura,că au mătreață,că se dau mari,câ mint,că nu ne lasă să jucăm fotbal,că stau cu spatele la noi, că se dau cu parfumuri de te îneci, că aleargă după note, că au pantofii nespălaþi şi dinții galbeni. Dacă mai găsesc ceva, îți mai scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi,te rog, dacă ştii pe cineva la CN Lazăr spune-mi şi mie cum e acolo...

| MelissaAdela a răspuns:

Faptul ca se uita dupa altele desii ei au o relatie

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

Genetica barbatilor este rezultatul unei evolutii de 100000 de ani. Orice mascult din regnul animal are mai multe femele. Unii se multumesc cu uitatul altii se mai si duc. De ce intra femeile la menopauza la 40 de ani? Pentru ca pe vremuri de mult..barbatii aveau femei tinere si cele batrane erau date la o parte. Citeste niste carti de stiinta si nu te enerva cand se uita dupa alta. Ca omul se uita nu atinge.

| MelissaAdela a răspuns (pentru GdX):

Ma enerveaza cand ii vad pe altii ca se uita dupa mine si langa ei se afla iubitele lor, lol

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

laughing De unde stii ca se uita dupa tine? Sunt genul care intorc capul? laughing LOL

| MelissaAdela a răspuns (pentru GdX):

Mda si nu sunt deloc subtili laughing n-ai idee ca am patit in tramvai laughing))

| GdX a răspuns (pentru MelissaAdela):

La ce specimene circula cu tramvaiul nu ma mir. Prefer metroul, ca e mai frumos din toate punctele de vedere daca ma intelegi.

| Laura78 a răspuns:

Sa se bage in seama cand nu e cazul, sa se uite dupa altele, sa fie aroganti, sa le jigneasca, sa fie infideli, sa nu le acorde importanta, sa le ignore.