| notmyname012 a întrebat:

Ce licee imi recomandati sincai, barbu, basarab, jean monnet, madgearu, kretzulescu?

argumentati cat ma complex a sh sa-mi ziceti si la care se poarta uniforma plz

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Toate optiunile astea le am si eu exceptand Jean Monnet, Virgil Madgearu si Kretzulescu(am auzit ca acolo este mai rau ca la inchisoare :-s si mai au si uniforma ).
Eu optez pentru Sincai pentru ca acolo ma duc si eu big grin.
Bafta :*.

| OneBoy a răspuns:

Daca ai bani "Colegiul Tehnic Spiru Haret" e o foarte buna solutie happy
Au dotari Calculatoare, atelier, echipamente si au un sponsor din Germania... daca esti bine pregatit poti pleca in Germania si Franta pentru. studii happy
Foarte bun liceul, profesorii sunt de nota 10 happy

P.S: costa 400 euro pe an!