| Raawr a întrebat:

Ce liceu trebuie sa urmezi sa devi actor? in los angeles. raspunsul imi va folosi mult

4 răspunsuri:
| Rebecaaaa a răspuns:

Sunt sigura ca exista un liceu special care te face actor fix in L.A. =]]]]

| Raawr explică (pentru Rebecaaaa):

Asa si, ce ti se pare asa funny?

| Rebecaaaa a răspuns (pentru Raawr):

Ma fata, gandeste putin inainte sa postezi toate prostiile. Gandeste logic: crezi ca exista un liceu special de actorie care te face actrita in LA. Ce naiba ma?! Si in plus la 12 ani ai tai ai muuuuuuuulte de invatat ca sa ajungi actrita acolo. Si un sfat: nu mai poci limba romana cu limba engleza.

| Ana235 a răspuns:

Nu stiu. Locuiesti in LA?