| dancapitan a întrebat:

Ce lucru de mana/gen artizanat stiti sa faceti? la ce va pricepeti si cat de des faceti asa ceva (impletit, cusut, tricotat)

2 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Stiu sa tricotez.Am facut fulare, caciuli, o geanta si mai nou manusihappyNu ma ocup cu asa ceva dar cateodata ma apuca febra creatiei si sunt cadouri bune cand nu prea ai baniwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu sa fac bratari ale prietenieihappy am avansat...am inceput sa fac bratari cu litere...tocmai azi am terminat una pe care scria Eminem happy