| Rolanx a întrebat:

Ce lucru dragut as putea sa-i spun prietenei mele? ceva special...pentru ca ea e speciala.

Răspuns Câştigător
| larysss a răspuns:

Pai iai putea spune ca e una dintre cele mai iubite persoane se pe lista ta, constiinta ta, sora ta si cel mai important cea mai buna prietena a ta big grin
sper ca ti am fost de folos

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Zi lucruri din inima,fi tu insauti, asta conteaza el mai mult, ea te va place oricum asa cum esti.

| larysss a răspuns:

Pai iai putea spune ca e esti ca si constiinta ta, sora ta si cel mai important o pritena adevarata
sper ca te-am ajtbig grin
funda?

| larysss a răspuns:

Scz ca ti am scris de 2 ori s a blokt pc