| Cineva231 a întrebat:

Ce lucruri as putea sa fac intr-un jurnal(in afara sa scriu)? as vrea sa-mi dati idei de chestii care as putea sa le pun acolo. funda pentru cea mai creativa si realizabila ideehappy

Răspuns Câştigător
| Deea_7606 a răspuns:

De ex.ai putea sa scrii versuri ale unor cantece care iti plac, sau despre cantaretii sau actorii tai pref...sa faci o poveste, in care iti imaginezi ca esti altcineva. poti sa faci mai multe personaje si sa creezi tot felul de intamplari si chestii in care ai vrea sa fii implicata, poti fi in locuri in care nu ai fost niciodata si iti doresti sa le vizitezi.sau ai putea sa faci niste desene cu ceva care iti place tie, nu stiu...vezi tuhappy:* sper ca te-am ajutat.te pup! funda?big grin

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ai putea sa iti scrii visele. de ex: visezi vazandute peste nujt cat timp cu baiatul viselor tale, baiatul perfect.
sau sa desezi. sa compui poezii daca iti place.