| superiulia3 a întrebat:

Ce lucruri pot face cind ma plictisesc!? In afara de calculator! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Uite poti face mai multe trebui sa ai imaginatie: poti face diferite cutiutze de bijuterii sau pusculite pictate, poti sa faci bratari, poti sa desenezi ''anime'', poti face un slideshow(filmulet cu imagini)poti face haiunutze mici(nu pentru papusi dar de marimea aceea), si dupa aceea mi le aratilove struckfundita?

| Mihai997 a răspuns:

Sa iesi afara sa te plimbi cu bicicleta ( role, skateboard), sa joci un fotbal cu prieteni sau diferite jocuri sau sa practici un joc de genul Monopoly, Europolis, Roata Noroculu sau carti de joc.
Profita de timpul fr si iesi afara! big grin

| superiulia3 explică (pentru Mihai997):

Pai sunt fata

| Mihai997 a răspuns (pentru superiulia3):

OK dar totusi poti sa te plimbi cu rolele si sa jocui diverse jocuri cu alti prieteni! big grin

| Swagger1337 a răspuns:

Poti sa desenezi, poti sa faci un origami mai complicat, poti sa te joci afara, poti sa practici un sport. Fundita?