| Alli23 a întrebat:

Ce lungime poate avea penisul unui baiat de 14-15 ani?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine intreaba-l pe prietenul tau daca chiar est curioasa.
Acum depinde de baiat, oricum majoritatea se lauda si pun vreo 3 cm de la ei.
Eu am 16 ani si nu cred ca am penisul mai mare de 10 cm. Mda, mda, mic, dar de cat sa mint prefer sa zi adevarul. In plus, sunt multi care au IQ-ul mai mic decat lungimea penisului. Asta e destul de grav.

| mari94mari a răspuns:

Oricare ar fi, sigur e mai mare decat creierul tau.happy Ce intrebari de toata jena