| Maria_8778 a întrebat:

Ce m-ar putea face sa par mai matura, si nu vreau sa ma machez?

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Poarta anumite accesorii cum ar fi o caciula cum ar fi http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:164&biw=1024&bih=574, poarta haine care sa te maturizeze, iar ultima varianta, chiar u ai zis, nu vrei sa te machiezi. Dar, totusi, un creion de ochi discret si putina mascara nu strica nimanui;)

| RoxAnana a răspuns:

Fa-te bruneta (daca nu esti deja) prinde-ti aprul in cocuri imbraca-te la costum sau la tinute mai sobre si vei parea mai matura (dar sa stii ca nu e bine sa pari mai matura decat din pct de vedere fizic adica daca esti dezvoltata nu ai cum sa ascunzi asta) asa ca fii naturala si profita de asta crede-ma te vei satura de atata maturitate pe parcurstongue