| GreenEyed a întrebat:

Ce mai exact faci la modelling si ce inaltime,aspect, calitati trebuie sa ai pentru a putea merge?

1 răspuns:
| MissDyDee a răspuns:

Trebuie sa fi destul de inalta ...peste 1,70 din cate stiu eu..sa fi slaba dragutica si mult tupeu..si trebuie sa iti expui aceste calitati pe un podium asta faci la modelling. daca aia iti zic ca azi prezinti o rochie prin care ti se vede "draguta" pai tu p.aia o prezinti ca asa inchei contract cu ei.e foarte naspa..si de regula fara ceva in plus daca ma intelegi nu ai nici o sansa sa ajungi vreun model d.ala de televiziune.