| SunShineyKidu a întrebat:

Ce mai faceti vechii mei prieteni! Mi'a fost dor de voi si acum vreau sa va intreb ce idei de petreceri aveti. Ma refer la teme de petreceri si nu neaparat in casa. Poate fi si undeva out. Ceva mai deosebit si idei cum o pot face ( daca este acasa aranjat si activitati ) Multumesc si sper sa ma ajutati! Spor la creativitate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padure,daca esti adult si ai masina poti merge cu prietenii dai drumul la muzica tare,daca ai boxe si mai bine,un gratar ceva, o caterinca, daca e vara cateva glume mai proaste dar in care razi pe burta.
La mare, glumele pot continua.
Acasa, vandalizeaza casa dar fara hartie igienica deoarece nu suntem in America.