| Prankster6 a întrebat:

Ce mai stiti de Ţuţu Adrian :d?

5 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai stiu ca asustinut un concert de caritate, in Afihappy

| BadCliché a răspuns:

Nume real: Ţuţu Adrian Cristian
Alias: Eminem din Focşani, Lil Shean, Little Shean
Data nasterii: 11 Martie 1992 (19 ani)
Zodia: Pesti
Locul nasterii: Bucuresti
Status marital: necasatorit
Inaltime: 1, 71m
Culoarea ochilor: caprui
Culoarea parului: brunet
Hobby-uri: muzica, dansul
Citate preferate: ´´Capul sus trebuie sa fii tare´´
Adrian Tutu a devenit cunoscut datorita emisiunii "Romanii au talent", difuzata de postul romanesc de televiziune Pro Tv.

Adrian Tutu s-a nascut la data de 11 martie 1992 la Bucuresti. La varsta de patru ani s-a mutat impreuna cu familia la Focsani.

La 14 ani si-a pierdut ambii parinti, povestea impresionand intreaga Romanie.

Adrian este mare fan B.U.G. Mafia si Puya.
Sper ca ti-am fost de folos. Cius :*

| Mălinuşaaa a răspuns:

@OanaGreen laughing nu se referea la astawinking se referea acum recent.ce mai stim de el.ce facewinking si cheatii d`astea nici eu nu mai stiu nimic daca aflii spune`mi si mei plizz big grin kiss

| krlaa a răspuns:

Inregistreaza o melodie cu CRBL
si a cam prin tupeu si fite.

| SiLvYa_5693 a răspuns:

Sicer nu am mai auzit nimic de el...