| Cozma_Keke_1991 a întrebat:

Ce mancaruri trebuie sa mananc sa ma ingras mai repede

5 răspunsuri:
| Xname a răspuns:

Mananci mancare cu mai multe calorii.

| cQsm1N a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi mai repede mananca de la Fast Food in fiecare zi (daca ai si bani :p happy si cred ca asa o sa te ingrasi.

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Trebuie sa mananci mancare care acopera cam 2500 de calorii sa zicem..oricum..mai multe decat consumi de obicei.

| Vladtz a răspuns:

Ar trebui sa manin mincaruri mi mult fainoase. Daca vei consuma zilnic astfel de mincaruri crede-ma efectul o sa fie 100%...
Funda?

| elizamaria92 a răspuns:

Eu m-am ingrasat 3 kg in 16 zile, insa nu am facut efort am mancat doar mezeluri, pizza, mancare de fastfood si am baut doar suc natural, dar bine eu eram in spital si acolo nu prea ai ce sa alegi...x.o.x.o