| alexutsuuu a întrebat:

Ce mancati voi la scoala? Ce faceti in ore?

Răspuns Câştigător
| мełıššα a răspuns:

Pai ` happy eu mananc cu colegele mele impartim mancarea ca ba are aia ceva mai bun si invershee hee chipsuri sandwich etc. in ore ce sa fac happy Mai vorbesc mai rad mai scriu laughing))) ` ce pot face la scoala?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bag E-uri in mine si seara ma duc pe la Urgente(am patit-o de 3 ori in ultimele 2 luni)
La ore in general sunt atenta.Cand nu e vorba de matematica.Atunci ma apuca un somnyawn

| Emena a răspuns:

Pai thinking chips. uri, 7 days. uri si beau multa cola/pepsi. in ore, depinde ce ore. in unele mananc, in unele ascult muzica, in unele sunt atenta, in unele ma joc pe telefon, trimit mesaje, desenez pe banca, chiulesc

| RoRoxana a răspuns:

Programul meu intr-o zi de scoala obisnuita:

Prima ora:Mii foame
A doua ora:Mii si mai foame
A treia ora:Is rupta de foame!
A patra ora:Lesin de foame!
A 5-a ora:Il bat pe Busuioc pana merge la magazin si ii dau si lui 5 mii de o tigaralaughing
A6a ora:Mananc, Mananc, Mananc, Pana acasa tot mananc...Cand ajung acasa...inca mananclaughing

| Ingerash a răspuns:

In clasa mea, daca cineva isi ia ceva de la magazin, imparte tuturor, si cand toti ramanem fara bani manancam cornurile alea primite, in timpul orelor...se uita profi la noi ca la circ.

| Wehrmacht a răspuns:

Chipsuri si in ora mestec guma trag scaunul de sub coleg ii fur pixurile pun piedici...

| Tomy_7490 a răspuns:

Sall Carte, si ce facem in ore? Ne dam cu sania.