| DeNyyy a întrebat:

Ce marca de laptopuri credeti ca e mai buna? eu vreau de ex. sa imi iau un acer. e bun?

Răspuns Câştigător
| chocolatte a răspuns:

Eu am un Asus si merge perfect...nu am av probleme cu el ...bateria ma tine cam 2 ore putinel da mere!

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sony Vaio sau Apple, dar sunt şi foarte scumpe. Dacă vrei ceva mai de toate zilele şi să nu dai prea mulţi bani pe el poţi să iei orice, fii doar atentă la configuraţie. Oricum laptopurile sunt mai sensibile decât calculatoarele şi se strică mai repede... Nu ştiu ce ai vrea să afli. Uită-te la configuraţie şi lasă firma.

| Bishop a răspuns:

Apple fara discutie.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Apple!

| Irina a răspuns:

Eu am Acer si sunt multumita.

| Zambet a răspuns:

Eu am HP si merge strună :d (acer e bunicel)

| sergyu_2590 a răspuns:

Acer, Apple, Asus, Toshiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si Alexandra, nu e importanta neaparat firma, ci configuratia lui sa fie adecvata nevoilor tale, si evident sa te incadrezi in buget. La brand-urile cu acelasi configuratii, diferenta o fac finisajele, sau alte facilitati ale producatorului, la garantie etc.

| low.edit a răspuns:

Scz nu pot sa las mesaj :numele melodiei este "not that kinda girl" de Kim-Lian & Linda Bengtzing.happy