| boro a întrebat:

Ce marca de sport preferati?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nike in general problema e ca arde buzunarul cand vine vorba sa dai 60€ pe niste adidasi sau articole de imbracaminte.

5 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Nike, Adidas, Reebok, Puma sau Loto. Marcile pentru care se dau în vant adolescenţii încep sa nu mai fie vazute doar pe pieptul sportivilor de top, ci şi al sportivilor de week-end, angajaţi bine platiţi sau oameni de afaceri. Week-end-ul care sa atenueze stresul din timpul.big grin

| golanasha08 a răspuns:

Puma,nike,adidas...winkingbig grin

| мαddยtรรα a răspuns:

In speciial adidas`u si nike.
apoi puma... Dolce-Gabanna,Versace,Hello Kity,Kalvin Cleine,Prada, Benetton, etc astea sunt cele mai scumpe firme.

| AnnaDelRey a răspuns:

Joola, tibhar, adidas, addore fac tenis de masa big grinbig grin