| stefanel a întrebat:

Ce marime a penisului prefera femeile?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Categoria : CAL. iar daca esti un pic subdezvoltat se multumesc si cu : MAGAR rolling on the floor
Stefanele .cand nu o sa mai fii virgin, o sa-ti dai seama ca nu marimea penisului conteaza, ci marimea creierului.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mai mica ca cea a portofelului, te asigur. Fimeilor, nu-mi dati in cap!

| cheloo74 a răspuns:

Pai ele vor ca grosimea sa fie cat mai lunga. Daca intelegi ce vreau sa spun.

| mihaa a răspuns:

Intre 18 si 20 cm este marimea idealawinking

| mrproffesor a răspuns:

Marimea cal grosimea elefant laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e intrebare la categoria adolescenti?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea femeilor iubesc, CAII DE RASA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea femeilor prefera, CAII DE RASA si nici atunci nu sunt multumite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 cm lungime si 10 cm grosime este marimea ideala ca sa ajungi la punctul g la femeihee hee