| lynes a întrebat:

Ce martisor credeti ca este potrivit pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| alinus10 a răspuns:

Conteaza gestul,nu ceea ce ii dai.Un sarut compania ta si un sincer te iubesc sunt de ajuns.

Daca vrei un martisor cu adevarat special poti sa-i iei o inimioara,un delfin,o stea,ceva pictat manual, un breloc, o bratara specifica pentru 1 martie sau ce sti ca ii place.

Mult succes!
Succes!

5 răspunsuri:
| xPinkSunShine a răspuns:

O inimioara love struck

| effect a răspuns:

Orice martisor, conteaza sa fie dat din dragoste :-)

| smile1 a răspuns:

Pai ar fi frumos o brosa ceva cu pietricele. am vazut eu ceva frumos si sincer nu sunt nici scumpewinking. ar merge si un ursult dar ursuletul il poti da cu orice ocazie dar un martisor nu il poti oferii cu orice ocaziebatting eyelashes. oricum tu iei ce vrei. bafta :*! funda? :d

| darrio2007 a răspuns:

Cel mai frumos si mai deosebit.

| Ketamina_5337 a răspuns:

Paiblushing.Eu sincera sa fiu prefer jucariile de plus la ocazii de genul acesta.