| Etelca a întrebat:

Ce martisor va doriti de 1 Martie?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

N-as putea spune ca vreau unul in mod special, vreau doar unul unic. Uite de exemplu, am primit o bratara martisor [o bratara facuta cu ata rosie si alba] foarte draguta de la verisoara mea, si sincer, o apreciez mult mai mult decat un martisor. Sau, cum a facut un unchi, un buchet de zambilehappy, o idee excelenta parerea mea. O zi buna iti doresc!happy

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Eu daca as fi fata, mi-as dori un martisor cu o bacnota de 500 de lei :X

| ºPishcotº a răspuns:

Un iubitlaughing)Cu o funda mare la gat:X

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai am primit de toate ca martisor,flori,maartisorul normal, ursulet, felicitare...NU mai vreau nimic acum cum spune si Seet girl 22 L-as vrea pe baiatul pe care-l iubesc, dar nu se pooooate.

| swet girl 22 a răspuns:

Pe baiatul care-l iubesc! dar nu cred ca e posibilcrying

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Mi-am primit manusile mele de portar umbro deci atatalaughingrolling on the floor

| geodragutza a răspuns:

Pai as vrea foarte mult de 1 martie o bratara!tongue