| HellYeahChristine a întrebat:

Ce masti sau tratamente naturiste stiti pentru parul degradat? happy De asemenea as vrea sa stiu si ce fructe sau legume sunt esentiale pentru un par frumos

1 răspuns:
| SaraAldi a răspuns:

Pai o masca foarte populara e cea cu ulei de masline, galbenus de ou si niste miere. Poti sa aplici de exemplu inainte cu cateva ore de spalare doar ulei de masline, nu ingrasa parul daca il speli normal.Eu de exemplu mai folosesc si gama gliss oil nutritive(cea galbena) cu 7 uleiuri hranitoare (in special cel de argan care e cel mai bun) si unt de shea.