| Skumpkatine a întrebat:

Ce materi NOI apar in clasa a 6a dar in a7a? OFER Funda!^^

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

In a 5-a faci:1.romana, 2.matematica, 3.franceza, 4. engleza, 5.geografie, 6.istorie, 7.religie, 8.botanica, 9.desen, 10.muzica,11.sport, 12. tehnologica, 13. optional, 14. dirigentie
in a6-a in loc de botanica faci zoologie si mai faci fizica + materiile mentionate mai sus
in a7-a in log de zoologie faci anatomie si mai faci chimie si cultura civica+materiile mentionate mai sus
in a 8-a faci in loc de anatomie ecologie cred si mai faci latina +materiile mentionate mai sus. Sper ca te-am ajutat paaaa. funda
?

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Una din ele stiu ca este chimia

Răspuns utilizator avertizat
| angelwithgreeneyes a răspuns:

In a 5-a faci:1.romana, 2.matematica, 3.franceza, 4. engleza, 5.geografie, 6.istorie, 7.religie, 8.botanica, 9.desen, 10.muzica,11.sport, 12. tehnologica, 13. optional, 14. dirigentie
in a6-a in loc de botanica faci zoologie si mai faci fizica + materiile mentionate mai sus
in a7-a in log de zoologie faci anatomie si mai faci chimie si cultura civica+materiile mentionate mai sus
in a 8-a faci in loc de anatomie ecologie cred si mai faci latina +materiile mentionate mai sus. Sper ca te-am ajutat paaaa. funda
?

| yoana_5239 a răspuns:

A 6-a -fizica
a7-a chimie crede-ma eu is in a 8a

| eoooo a răspuns:

In a 6 apare Fizica si a 7a Chimia si Civica. FUNda?puppy dog eyes

| 12Afasa2 a răspuns:

Poi,in a 6-a fizica,.A 7-a chimie.Dar daca ai noroc de o profa ca mine vine la clasa, ne da drumu afaraa facem ce vrem si ea se joaca pe telefon, sau sta pe mess la calculatoru` claseismug

| Sheungii a răspuns:

A-6-a fizica
a-7-a chimie

| Annnnnnnao a răspuns:

A 6 a- fizica, biologie(zoologie)
a 7 a- chimie, ed. civica, biologie(anatomie)

| cristinutza2011 a răspuns:

Pai stiu ca in a 6-a chimia si in a 7-a fizica si alealalte asa stiu funda:d