| like94 a întrebat:

Ce materie este mai usoara dupa voi pentru a da la BAC : Logica,sociologia, psihologia sau filozofia?

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna mie mi se pare ca psihologia este usoara. Alegerea este a ta. O zi buna!

| nuamnuvreau a răspuns:

Pai acum depinde si de inclinarile tale. eu de exemplu as fi dat la psihologie, tinand cont de persoana mea. dar in genereal, cea mai usoara mi se pare sociologia happy

| baf a răspuns:

Logica daca inveti putin chestiile de baza o sa vezi ca e mult mai usor decat la celelalte.dar era si geogra parca printre ele la alegere, poti sa alegi geogra