| boy777 a întrebat:

Ce materie va place cel mai mult? dar pe care o dispretuiti mai mult?

9 răspunsuri:
| CrazySunshine a răspuns:

Imi place Istoria nu-mi place Ed.Civica sau cum se mai zice Tehnologie au asa ceva eu i zic asa

| larysa_4174 a răspuns:

Imi place matematica si urasc fizica

| Paty3 a răspuns:

Imi place matematica si urasc fizica si chimiablushing

| fluturas a răspuns:

Imi place engleza, nu-mi place matematica

| Isabella17 a răspuns:

Cel mai mult imi place enegleza.Imi place sa fiu in competie cu ceilalti colegi de liceu la aceasta materie. Iar cea care o dispretuiesc pot spune ca este romana deoarece e foarte incurcata.
Roberta!

| alin a răspuns:

Apoi imi place fuga de la ore si numi plac restul materilor in care nu ma lasa sa ma joc carti.

| Andreea_5313 a răspuns:

Ador geografia/franceza/engleza
Urasc fizica/chimia/biologia

| Sua a răspuns:

Imi place engleza si urasc matematica

| OHmyGosh a răspuns:

Imi place istoria, urasc biologia si tehnologia