| dip3dip a întrebat:

Ce materii considerati ca sunt materiile fundamentale si obigatorii ale scolii?

7 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Romana matematica fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematică, fizică, chimie, biologie, istorie, geografie şi, normal, limba română.

| FearOfTheDark a răspuns:

Engleza,geografie,istorie,romana,mate,biologie,chimie fizica.
Restul nu mi se par obligatorii.

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Romana. Mate. si fizica dar depinde ce-ti place...

| caroollina a răspuns:

Poi...romana,matematica,engleza,istoria,biologia,georgrafia si sportul(si fizicul conteaza)

| HoneyFlv a răspuns:

CEA mai importanta e Lb Romana, pentru ca daca nu sti sa citesti si sa scrii degeaba le mai faci si pe celelaltelaughing Si matematica, desigur.In rest Biologia, Geografia, Istoria.

| TCristi a răspuns:

Matematica, fizica, informatica, dar cel mai mult depinde de ce vrea elevul sa faca mai departe...