| DuDaaaaa a întrebat:

Ce materii noi apar in clasa a 7-a?

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Chimia,civica si info nu o sa mai faceti

4 răspunsuri:
| SussieLex a răspuns:

Civica si chimie!
eu sut intr-a 8a, si sincer la inceput chimia e ok...dar apoi vin probleme.si te saturi de ea
cat despre civica...mie mi se pare ok, acum depinde ce profestor o sa ai.pe noi nu ne punea sa invatam...ne dadea lucrari unde dadea numai 9 si 10
oricum, baftahappy

| Traian a răspuns:

Chimie

| missaly a răspuns:

Buna!:*:*
eu sunt cls a7a si iti pot spune ca apar 2 materii noi civica si chimia :X

doar ca la civica o sa fie putin mai greu adica trebuie sa inveti mult...iar la chimie o sa iti placa faceti experimente si vor fi lectiile usoare:*:*

| carlavlad1996 a răspuns:

Chimie...civica si un optional...nu o sa fie nimic greuhappy