| Frateleiojeacaretrageganja a întrebat:

Ce materii voi face la stiintele naturii? Ma refer ce materii voi studia si câte ore voi avea pe saptamana/zi?

Răspuns Câştigător
| NoooooNaMe a răspuns:

Eu trec in clasa 10, profil stiinte ale naturii, deci cred ca te pot ajuta. Eu am avut 4 ore de matematica, 4 romana, 2 franceza, 2 engleza, 3 fizica, 2 chimie, 2 biologie, 1 optional, 1 religie, 1 geografie, 1 sport, 1 logica, 1 istorie, 1 dirigentie, 1 informatica, 2 tic, 1-muzica si desen (adica o saptamana muzica, una desen). Cum in total sunt 30 de ore, inseamna 6 ore pe zi. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat