| SilviaGeorgianaa a întrebat:

Ce melodie as putea sa pun pe fundalul unui filmulet cu poze care alcatuiesc evolutia mea?

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia care te reprezinta, care iti place.
Fiecare are firi diferite si ne plac lucruri diferite, ne indreptam destinele spre alte cai.
O melodie care iti place sau care ti-a placut intotdeauna, pe care ai asculta-o si de 100 de ori si tot nu te-ai plictisi, acea melodie sa pui pe fundalul filmuletului.
Melodia la un filmulet de regula intregeste ceea ce este reprezentat in filmulet. cum la tine, estu tu reprezentata si evolutia ta, melodia ta preferata ar trebui pusa.
Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cel mai bine sa-r potrivi One Direction- Story Of My Life>>> https://www.youtube.com/watch?v=W-TE_Ys4iwM
FUNDA?