| mardeamor a întrebat:

Ce melodie sa imi pun la telefon ca ton de apel? imi plac cele house, dance. ce parere aveti? care ar fi frumoasa dati'mi cat mai multe exemple de melodiilove struckmersi

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Benassi feat. Angela-Can you feel it

| maryus92 a răspuns:

Iti dau eu niste exemple de melodi ce se potrivesc pentru ton de apel
-marcel woods
-tiesto-dance 4 life
-dj rynno-stereo

| maryus92 a răspuns:

Ce parere ai? http://cauta.trilulilu.ro/audio/120492 de melodia aceasta

| fleshismylife a răspuns:

Esti normala? Nu poate stii nimeni ceea ce iti place tie.
Uite iti dau eu un exemplu de melodie care mie imi place foarte mult si tie nu iti va placea.
Silence Suicide-Wake up