| ZeeT a întrebat:

Ce melodii recomandati de genu Alex Velea-Minim doi (romane)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Alex Velea - Daca Dragostea dispare si cand noaptea vine si mai e si connect-r nut-i pierde dragostea si vara nu dorm si b.u.g. mafia o la la cand trandafirii mor cu talpile arse guess who zi de vara, liber, nicio grija si lumea mea grasu xxl elegant, frumoasa si bestia, jos jos jos, mefx mitza tranda si guess who torace nane plec, ca o stea, te invat eu sa fii rea eli hey...si mai sunt mai multe

| Kahlan5 a răspuns:

Poate romaneşti tongue pai Alex Velea : cand noaptea vine sau Corina-A ta. si Inna -Tu si eu, Connect-r-Vara nu dorm. si mai sunt melodii de la artisti romani, dar in limba engleza, precum : Smiley- Dead man walking, sau melodiile alea noi ale lui Connect-r - "Love is the way" si "Funcky Fresh" si "Jameia & "I got you" ale Antoniei. si mai sunt multe de la Alexino si Starchild, dar alea nu'mi prea plac sad kiss you :*