| Face2face a întrebat:

Ce merita in viata o a doua sansa? Pup

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cel care vrea sa invete si cel care a recunoscut ca a gresit. Cel care regreta si cel care iubeste.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A doua sansa o merita doar cel care iti demonstreaza ca e in stare sa aprecieze ce a pierdut

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

In viata oricine si orice merita a doua sansa.
pentru ca prima data sa spunem ca a aparut o greseala. dar omul din greseli invata.asa ca a 2a sansa trebuie acordata oricuihappy

| Ingrid16V a răspuns:

Persoana iubita!:X

| JustShadows a răspuns:

Buna!happyCred ca in viata sunt foarte multe lucruri merita o a doua sansa, unele poate ca merita mai multe sanse.Acum cred ca ar trebuie sa te gandesti la situatiile care nu merita atat de multe sanse, dar cred ca sunt foarte putine. Oricine merita iertat, caci nu este greseala pe acest pamant care sa nu poate fi iertata, exista doar persoane care nu stiu s-o faca.Deci in viata totul merita o a doua sansa, parerea mea! Ai grija de tine!happy

| LoveAngel223 a răspuns:

Bah deci mor iar asta cu game box morr

| вяυηєтнα a răspuns:

Iubirea!