| Theya1703 a întrebat:

Ce mesaj as putea scrie celei mai bune prietene a mea, de ziua ei de nume [ o cheama Georgiana-23 aprilie ] pe o felicitare?
kiss Muultumesc. love struck

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Decat sa ii scrii ceva copiat de pe internet, mai bine compune tu niste versuri sau ureaza-i doar "La multi ani". Va aprecia gestul ca te-ai ostenit sa scrii ceva din inima!

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Un inger mic
Din cer coboara,
Se roga-n taina
Apoi zboara,
Un zambet larg
El iti trimite
O raza calda
Patru cuvinte:
LA MULTI ANI, Giorgiana!

distractie placuta! kiss

| Flav a răspuns:

Ce frumos e sa ai cui sa-i trimiti mesaje de ziua de nastere. O raza de soare o vezi usor, curcubeul il zaresti dupa ploaie, dar un prieten adevarat il gasesti mai greu. Multumesc pentru tot ceea ce esti, Georgiana. La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O petala di viata s-a dus au mai ramas inca atat sa te bucuri de ele la multi ani georgiana