| BlackMagicx3 a întrebat:

Ce meserie v-ati dori sa urmati? De ce?big grinbig grinCel mai bun FUNDA:X:Xhappybig grinhappy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna! As vrea sa devin ori psiholog, ori profesoara [de romana cred].
Psiholog imi place, sincer nu stiu de ce, dragostea pentru aceasta meserie mi-a dezvoltat-o TPU. Imi place sa aud probleme altora si sa le dau sfaturi care sa-i ajute sa treaca peste elehappy. Pur si simplu, imi place.
Profesoara- imi plac mult copiii si consider ca profesorii prea sunt cum sunt in zilele de azi, si consider ca as fi un profesor mai bun decat eibig grin.
Sincer, inca nu stiu, incerc sa ma decidhappy. Tu ce ai vrea?smug

7 răspunsuri:
| 2122009 a răspuns:

Medic stomatolog! day dreaming

| 2122009 a răspuns:

Simt ca asta trebuie sa fac.si in plus se castiga f bine blushing dar asta e un detaliu...hee hee)

| DivinityBoy a răspuns:

Muzician(Chitarist)winking.

| stefi19 a răspuns:

Phsiholog:d sau Avocat:d

| Deny1333 a răspuns:

Psiholog.
Este ceea ce vreau să urmez pe parcursul vieţii, pentru a ajuta persoanele cu probleme, pentru a le asculta şi a le înţelege. E chiar nobil şi frumos să ne mai gândim şi la altcineva înafară de noi înşine. happy

| YoungSteve a răspuns:

Ca majoritatea de aici vreau sa devin si eu psihologlaughing serios

| BlackMagicx3 explică:

Pt Adry05big grin
Pai sincer acum chiar nu stiuthinkingbig grinhappy