| HellYeahChristine a întrebat:

Ce metoda de copiat folosesti?hee hee [pentru examene, teste etc]

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu folosesc! Prefer sa invat si astfel imi vine mai bine! Singur ametoda folosita vreodata de mine a fost scrisul pe banca cu unele notiuni pe care nu le puteam retine, ins anul am recurs de prea multe ori la ea. e mai bine sa inveti si este si mult mai sigur.
Insa daca vei ajunge vreodata in situatia in care doar copiatul te mia poate salva, ei bine, studentii sunt atat de preocupati in a gasi metode de copiat in loc sa invete, incat au gasit metode din ce in ce mai ingenioase. Dai un search pe google si dai peste o multime!

O zi buna~!

| AvrVladut123 a răspuns:

Pai ce sa zic..Eu nu am copiat.Dar poti sa mituesti pe cei care asista =]]