| mariusika31 a întrebat:

Ce metode conoasteti pentru a scapa fumat big grin in afara de vointa ca aia nu a tinut la mine big grin?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tigara electronica.

8 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

Sinuciderea.Sau poti macar sa-ti tai mainile si degetele de la picioare.

| mariusika31 explică (pentru MonsterEnergy):

Bay macar dai dovada de om civilizat, daca cumva estiwinking nu mai raspunde daca nu sti ce sa spui dar simti nevoia de a te baga in seama.

| Sofer a răspuns:

Guma de mestecat.

| Axys a răspuns:

De geaba fumezzi tigara electronica nu te ajuta la nimic fara vointa nu rezolvi nimic

| aDEeLAa a răspuns:

Pai,exista o persoana pe care o admiri, o respecti? Promite-i ca te vei lasa de fumat.(repeta-ti ca esti un om capabil, ambitios si de cuvant.) Te vei simtii jenat, daca te vei reapuca.Ti-ai dat cuvantul! La mine a mers.Doar ca persoana respectiva m-a motivat happy. Ai reusit sa te lasi?

| marian951 a răspuns:

Daca nu esti dispus sa te implici nu ai nici o sansa sa te lasi de fumat.
Incearca sa te gandesti ca daca te lasi de fumat o sa fii mai sanatos si o sa ai mai multi bani de cheltuit.

| Deliaaaaaa a răspuns:

Incearca o tigara electronica... tatal meu asa s-a lasat de fumat happy FUNDA?