| Seby80 a întrebat:

Ce modele de Apple sunt cele mai bune acum? merita un Apple ca si performante sau un sony vaio, help va rog, daca dati raspuns spuneti-mi si modelele sa stiu sa ma gandesc...

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Eu prefer marca Sony. Mi-am dat de curand comanda de un Sony Vaio seria F, pentru ca imi place si ca specificatii si ca design. Si cele de la Apple sunt bune, insa pentru mine, nu prea. Imi plac mult mai mult "chestiile" cu marca Sony pe ele.